חדשות האתר

המילון לאתר המתקדם

קידום אתרים במנועי החיפוש השונים אינו עניין של מה בכך. מעבר לעובדה שקידום אתרים איכותי הוא חיוני לכל עסק כיום, הרי שאין ספק שקידום אתרים אמתי שיניב תוצאות מוצלחות יכול להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם. 
את עיצוב האתר אתם לא חושבים לעשות בעצמכם ולשם כך אתם שוכרים את שירותיו של מעצב אתרים בוגר קורסי עיצוב גרפי, את בניית האתר אתם משאירים רק לבוני אתרים מובחרים כדי להבטיח שהאתר יהיה תקין ולא יקרוס, כך גם את קידום האתר חשוב שתשאירו בידיים מהימנות של מקדמי אתרים מומחים. 
עם זאת, כדי לא להתבלבל בים המילים החדשות שמקדמי האתרים יתחילו לשתול במהלך השיחה, חשוב שתכירו את המושגים הבסיסיים שבאמצעותם האתר שלכם עומד לעלות מעלה מעלה במנועי החיפוש - קידום אתרים

מילות מפתח
מילים אלו הם המילים הנפוצות ביותר שבאמצעותן מחפשים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם את השירותים שאתם מציעים. קורסים, מכללות, לימודי תעודה ועוד מהווים כולם מילות מפתח לתחום הלימודים. קיים מגוון גדול מאוד של מילות חיפוש לכל שירות: בכתיב מלא, בכתיב חסר, עם שגיאות כתיב, במושגים, עם אותיות תחיליות, ללא אותיות תחיליות וכן הלאה. 
מקדמי אתרים איכותיים ידעו למצוא את מילות החיפוש הרלבנטיות באמצעות כלי עבודה שונים שהם מכירים, ויבצעו הקשה של מילות החיפוש לאתר שלכם. 

החלפת קישורים
אחד מהגורמים המרכזיים ביותר לקידום האתר שלכם הוא כמות הקישורים המופיעים אליו מאתרים אחרים. מקדמי אתרים יבצעו שיתופי פעולה עם אתרים נוספים, מאותו התחום או מתחום אחר, וישתלו את הקישור לאתר שלכם תמורת שתילת קישורים לאותם אתרים. דיאלוג זה בין הקישורים מאפשר קידום הדדי, מעין מערכת שבה כולם זוכים. 
אתרים תומכים
כפועל יוצא של החלפת קישורים, לעתים חברות קידום אתרים בונות אתרים תומכים שבהם יופיעו הקישורים לאתר שלכם. אתרים אלו עצמם אינם מקודמים במנועי החיפוש אך הם מעניקים מעין תאורת רקע לקישור לאתר שלכם. 

תוכן מקורי
גוגל אינו מקדם תוכן שהופיע במקומות אחרים, ולכן אם העתקתם טקסטים בין עמודי האתר שלכם, בהחלט יתכן שהקידום במנועי החיפוש נפגם. עם זאת, ייצור של תוכן מקורי וחדש והזנתו לאתר באופן שוטף, יגרום לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש וישיג את המטרה שלשמה העסקתם את מקדם האתר. 

קמפיינים בגוגל
גוגל הוא לא רק מנוע חיפוש. האנשים המכירים היטב את גוגל מתייחסים אליו ככלי עבודה יעיל, בעל יכולות רבות ומגוונות. העלאת קמפיין דרך גוגל תאפשר לאתר שלכם להתקדם, אם באמצעות קמפיין ממומן, ואם באמצעות מקדם האתר. כלים נוספים בגוגל יבדקו את מילות החיפוש שלכם, את התקציב לכל מילת חיפוש ועוד.  
Copyright © 2008 שם העסק. All rights reserved.

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן