חדשות האתר

חדשות אחרונות בקידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום מאוד דינאמי, וזאת משום שמדובר בתחום שמנסה לחזות ולצפות מהלכים של חברות גדולות, שלא תמיד מעוניינות לחשוף את כל הקלפים. אנחנו מדברים, כמובן, בעיקר על גוגל, החברה שמפעילה את מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בכל העולם, אבל לא רק עליה. ישנן חברות נוספות שמפעילות מנועי חיפוש אחרים, שגם אם הם לא נמצאים בשימוש כמו גוגל, הם עדיין חשובים. כל החברות הללו מעוניינות לשרוד ולא רק לשרוד, אלא גם להרוויח כמה שיותר כסף, ולכן המטרה העיקרית שלהן היא לרצות את המשתמשים במנועי החיפוש שלהם. המשמעות היא, שהן כל הזמן מחפשות דרכים לספק תוכן יותר רלוונטי לגולשים, והן כל הזמן חותרות לכך ומבצעות עדכונים ושינויים בצורת התצוגה של תוצאות החיפוש. מומחה קידום אתרים, שמטרתו לקדם את אתרי לקוחותיו, צריך כל הזמן להיות עם היד על הדופק, ללמוד כל הזמן את אותן חדשות אחרונות בקידום אתרים שחלות חדשות לבקרים בחוקים הבלתי כתובים של החברות הללו, ולהמשיך לקדם את אתרי לקוחותיו בהצלחה.

על פנדה ועל פינגווין כבר שמעתם?

לא, לא פתחנו כאן גן חיות. פנדה ופינגווין הם-הם החדשות האחרונות בקידום אתרים. מדובר בשמותיהם של שני עדכוני גוגל החדשים, שבאמצעותם מבקשת החברה לשפר את איכות התוכן הקיים ברשת בכלל ואת איכות התוכן המוצג למשתמשים במנוע החיפוש שלה בפרט. איך ניתן לעשות את זה? בדיוק בשביל זה המציאו בגוגל את הפנדה והפינגווין.

•     עדכון פנדה – מטרתו לסנן אתרים בעלי תוכן לא מספק או בעלי תוכן משוכפל. אתרים אלה אמורים להידחק אחורנית ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל.
•     עדכון פינגווין – מטרתו לסנן אתרים שמקודמים באמצעים "לא כשרים", אמצעים שאינם מקובלים על גוגל.

המשמעות – יותר תוכן איכותי

לאור כל השינויים והעדכונים שמבצעת גוגל, רק מומחה בקידום אתרים שמתעדכן כל הזמן באותן חדשות אחרונות בקידום אתרים, יוכל לבצע עבור לקוחותיו עבודת קידום אתרים איכותית. לכן, אם אתם מעוניינים לתת את מושכות קידום האתר והעסק שלכם בידי מומחה בתחום, חפשו מומחה קידום אתרים עם תעודות, אולם לא תעודות שממוסגרות על הקיר, כי אם תעודות הצלחה בדמות אתרים שקידם לאחרונה למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. בתחום של קידום אתרים הוכחות אלה מדברות בעד עצמן ומספקות לנו את הביטחון בכך שאותו מומחה יעשה עבודה טובה ויצעיד אתכם קדימה. בהצלחה! 

  
Copyright © 2008 שם העסק. All rights reserved.

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן