חדשות האתר

קידום אתרים – איך?

קידום אתרים, הוא כאמור התמחות המורכבת מתחומים רבים, ודורשת טיפול מעמיק במספר פרמטרים גדול ורב היקף. הרמה הבסיסית ביותר, הדורשת תשומת לב ראשונית, היא כמובן מבנה האתר. הכוונה היא למבנה האתר ברמת התכנות הבסיסית, בשפת התכנות בה השתמש המתכנת בכדי לבנות את האתר. לאחר מכן, קיים כמובן נושא העיצוב הגראפי, והאם העיצוב הגראפי, תומך באפשרות של קידומו של האתר במנועי החיפוש, או מהווה אבן- נגף בדרך להפיכת האתר נוח ו"אופטימאלי", לעיניו של ה-"עכביש", הלא הוא אותו רובוט של גוגל, או אחד ממנועי החיפוש האחרים, האחראי על סריקת האתר וחיפוש המידע הרלבנטי מתוכו. ברמה הזאת אנו חייבים לזכור תמיד: ישנם שתי זוגות עיניים הסורקות את האתר שלנו: אלה של הגולשים, הרואים את התמונה המופיעה מול עיניהם בעיניים של בשר ודם, ואלה של העכביש של גוגל ושאר מנועי החיפוש, להם עיניים קצת שונות, עיניים של "עכביש"...

בהקשר הזה, לא כל מה שנראה יפה ואפילו מדהים, בעיניו של הגולש בשר ודם, נראה בהכרח כזה גם בעיניו של העכביש. ישנן שפות תכנות מסוימות, כמו פלאש או ג'אווה ואחרות, אשר פשוט "מסנוורות" את עיניו של העכביש הסורק, והוא אינו מסוגל לקרוא מהן דבר. הוא רואה אפס מוחלט, חושך אחד גדול, ומאחר ואין הוא מסוגל למצוא מידע בתוך אתר הכתוב בשפת תכנות כזאת, אין לו מידע איך והיכן לקדם את האתר במנוע החיפוש... מכאן קל להבין, עד כמה חשובה עזרתו של מקדם האתרים, או ליתר דיוק - מומחה לקידום אתרים,  בנקיתת צעדים מנחים למן הרגע הראשון, בכדי לחסוך עבודה מרובה ולעיתים מיותרת, בבניית האתר ועיצובו. באם אתם עומדים לפני הקמת אתר חדש, שישרת את העסק שלכם, יצירת קשר עם מקדם אתרים , מומחה לקידום אתרים,  שידריך אתכם למן הצעדים הראשונים, בבחירת סוג האתר, רכישת דומיין, אחסון וכו' היא פשוט ויטלית, הכרחית  ובעלת חשיבות ראשונה במעלה , להצלחתו ושגשוגו של האתר שלכם ! באם יש בבעלותכם דומיין ואתר, ואתם מעוניינים בקידומו במנועי החיפוש, יצירת קשר עם מקדם אתרים מוסמך, היא הכרחית, בכדי להבטיח את הצלחתו של האתר בטיפוס המפרך במעלה תוצאות החיפוש במילות המפתח הרלבנטיות לעסק שלכם.

ב- seo-sam מצפה לכם צוות מקצועי, שמתמחה בהקמת אתרים ידידותיים למנועי החיפוש. שמואל עטיה, מוסמך ג'ון ברייס לקידום אתרים, יעזור לכם במקצועיות ובמסירות, להסיר את הלוט מעל החידה הגדולה, איך מקדמים את האתר שלכם במעלה תוצאות החיפוש הרלבנטיות לעסק שלכם.

לבד ממבנה האתר, ושפת התכנות בה הוא משתמש, ישנה נקודה נוספת, אשר יכולה לקבוע בצורה משמעותית את יכולתכם להגיע להצלחה עסקית עם האתר שלכם. נקודה זאת, היא מילות המפתח בהן תבחרו, בכדי לקדם את עסקיכם באתר, ולהביא את האתר להצלחה הן בעיני מנועי החיפוש כמו גוגל, והן בעיני קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בדיקה מעמיקה או אפילו מחקר מקיף בדבר מילות המפתח שעשויות לעזור לכם לקדם את עסקיכם, אל מול עסקיהם של המתחרים שלכם, הינה עוד אחד מתחומי ההתמחות של מומחה לקידום אתרים.

נקודה אחרת, עליה עליכם לתת את הדעת, ובה תוכלו להעזר במומחה לקידום אתרים, היא יצירת והרחבת רמת הקישורים מן האתר החוצה וחשוב עוד יותר – מהחוץ, אל האתר. חשוב לזכור: לא בכדי, נקראת רשת האינטרנט "רשת" כי ללא קישורים, בין חלקיה השונים של הרשת, לא מתקיימת למעשה רשת! לכן, חשיבות יתרה ישנה לקשר שלכם עם מקדם אתרים, אשר בשל קשריו והידע שברשותו, יש באפשרותו לסייע לכם להגדיל את מספר הקישורים אל האתר שלכם, ובכך לעזור לו להתקדם במנועי החיפוש.

קידום אתרים בגוגל, או בשאר מנועי החיפוש, מורכב מעוד מספר גדול של פרמטרים, בעלי אופי אישי לכל לקוח בנפרד, ולכן אין אפשרות להצביע עליהם באופן כללי כאן. בכך מתבטאת עזרתו של מומחה לקידום אתרים: הוא יודע לזהות בעבורכם את נקודות התורפה הספציפיות לאתר שלכם ולהציע לכם דרכים מעשיות לתיקונם, או במילים אחרות, לבצע "אופטימיזציה" לאתר שלכם, ובכך לעזור לו להתקדם מעלה- מעלה בסולם תוצאות החיפוש. זוהי מומחיותו של מקדם אתרים מוסמך, מומחה לקידום אתרים.

בכדי לדעת עוד, על למי מתאים לכם לפנות, בכדי לקבל שרות " קידום אתרים ", עברו לקרוא את המאמר המרתק,


 
Copyright © 2008 שם העסק. All rights reserved.

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן