חדשות האתר

קידום אתרים – למי זה טוב ?

מעטים מאתנו זוכרים את העידן שלפני גוגל. בואו לא נשכח: גוגל קיימת בסך הכל כ-10 שנים. בעידן שלפני הקמתה של גוגל, החלו לצוץ בשוק סימנים ראשונים , למהפכה שעמדה להתחולל בעולם, בהרגלי הצריכה של תושבי הגלובוס. יזמים חדי עין ובעלי חזון, הקימו חברות ופתחו מיזמים שייתנו מענה למליארדי הגולשים הפוטנציאלים ברשת. איך שהוא, אותם אנשים הקדימו מעט את זמנם, שכן נאמר כבר על-ידי חכמים " הכל תלוי בתזמון". המהפכה הגדולה, לה ציפו כולם, התמוססה איך שהוא, בוששה להגיע. בשנת 1992, התפוצצה "בועת האינטרנט". עסקים שהוקמו, נסגרו, ונדמה היה כי בא הקץ על חזון מדהים, של כפר גלובלי, חברתי ועסקי, המקושר ברשת של חוטים וירטואליים, ואינפורמציה זורמת בין חלקי הכפר, במהירות סיבי האור. אחר-כך, בסמוך לאותה העת, הוקמה גוגל, ומשהו החל לזוז במרחבי הרשת. הסתבר, כי החלום על הכפר הגלובלי, הוספד טרם זמנו. כי למעשה, הכל היה בסדר, הכל היה נכון, הרעיון היה טוב, מבריק. אלא שהיה חסר רק נתון אחד, באלגוריתם המסובך, שביקש ליצור את המציאות החדשה. אותו נתון, היה כמובן מנוע חיפוש. מנוע החיפוש, הוא שבאיכותו, במהירות התגובה שלו, וביכולתו להעלות מיד,את המידע הרלבנטי המבוקש על-ידי המחפשים במקומות השונים על-פני הכפר הגלובלי, יכול היה להפוך את החלום – למציאות.

כל השאר, כבר רשום בספרי ההסטוריה. הכפר הגלובלי המקוון, עומד על תילו, והוא גדל וצומח במהירות מסחררת. גוגל, בזכות מנוע החיפוש המדוייק והמשוכלל שיצרה, הפכה לשחקן מרכזי בכפר הגלובלי.גם מנועי חיפוש אחרים, כמו יאהו ועוד, משחקים תפקיד חשוב בכפר הגלובלי המקוון. קשה היום להצביע על תחום אחד, תעשיה כל-שהיא, שלא נתמכת או נסמכת, על אתר אינטרנט, בכדי לקדם או ליישם את עסקיה. רוב תושבי העולם החדש, נסמכים יותר ויותר על השימוש באינטרנט, כמעט לכל צורך ועניין. רשתות חברתיות, שצצו בעקבות המהפכה, תפשו אף הן במהירות מסחררת, מקום מרכזי בחיי כולנו. אך אף הן, היו חסרות משמעות לחלוטין, ללא מנוע החיפוש, המגיע לכל פינה ברשת, סורק מידע, ומעביר אותו במהירות הבזק, לכל מבקש, לכל דורש.

מישהו כבר יודע את התשובה לשאלה "קידום אתרים – למי זה טוב ? ". כמובן. כולם יודעים את התשובה. קידום אתרים, הוא פשוט חובה לכולם ! כל מי שחפץ חיים הוא, כל מי שמעוניין לקחת חלק במהפכה, להצליח בעסקים, להעביר מסר עסקי, חברתי, מוסרי, פילוסופי, חייב אתר באינטרנט. כל מי שחפץ חיים הוא, ורוצה כי כמה שיותר עיניים יצפו באתר שלו, ויעשו אתו כמה שיותר עסקים, חייב להתקשר אל מקדם אתרים מוסמך, ליתר דיוק, אל מומחה לקידום אתרים, שכן המקצוע המורכב והמסובך הזה דורש מומחיות! רק מומחה לקידום אתרים,  יכול לעזור לכם לקדם את עניניכם ברשת, ובכך לעזור לכם לשפר את תוצאותיכם העסקיות בכלל. ובנושא הזה, מעולם לא היתה האמרה המפורסמת -
"ויפה שעה אחת קודם", רלבנטית יותר! בנושא של קידום אתרים, כל המקדים הרי זה משובח, שכן נושא ה-"ותק" ברשת, הוא בעל חשיבות מכרעת בתוצאה הסופית אותה יכול האתר שלכם להשיג בתוצאות החיפוש.
 האמרה המפורסמת  " אם אתה לא שם (בדף הראשון בתוצאות החיפוש) – אתה לא קיים" ממחישה יותר מכל את הצורך שלך לפנות בדחיפות אל מומחה לקידום אתרים, אשר יכול לעזור לך, להגיע לשם! 

קידום אתריםלמי זה טוב ? התשובה הברורה היא - לכולם. כל עסק, שרוצה להצליח, חייב קידום אתרים.

אבל אז, נשאלת השאלה , מתי עלינו להתחיל בקידום האתר שבבעלותנו.? התשובה המפתיעה, נמצאת במאמר שהכנו עבורכם : קידום אתרים – מתי ?


 
Copyright © 2008 שם העסק. All rights reserved.

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן